TV numara verme

TV numara verme

TV numara verme
TV numara verme

Merhaba arkadaşlar ben banu bir gün televizyon da kanaları değiştiriken bir kanal da baktım erkekler numara veriyordu! Dedim ki acaba ben de numaramı versem ne olur diye düşündüm sonra bakalım ne olacak dedim ve hemen TV numara verme kanalına telefon numaramı yazdım.

TV numara verme

Tabi ne oldu dersiniz

Bir dakika bile geçmeden telefonun resmen kitlendi baktım ki olmuyor telefonun kapalı konuma getirdim. Yani arkadaşlar en iyisi yeni arkadaşlık siteleri de telefonun paylaşmak neden mi? Çünkü orada siz bayan arayan erkekleri telefon numaraları oluyor. Biz de eğer beğenirsek arıyoruz olay bu arkadaşlar.

Tv’ye telefon numara verme

Peki aranızda hiç telefon numarası veren arkadaşlar var mı cidden merak ettim de. bayanlar da telefon numara verme ve oradaki insanlarla tanışma yapan arkadaşlar var mı aranızda arkadaşlar.

2 thoughts on “TV numara verme

  1. Mrhb ben turan kayseriden 174 boyundayim 34 yas 70 kilodayim sakin karsi tarafi daima anlayan biriyimdir kendime her konuda her bakimdan oldukca guveniyorum oncelikle arkadasliktaki amacin cok onemli oldugunu dusunuyorum her turlu arkadasligada acik oldugumu belirtmek isterim acik soxlu ne istedigini bilen ozgur kayseri nevsehir yozgat civari bir bayanla tanisma gorusmek isterim saygilar irtibat 05523367078

  2. merhaba bayanlar bunyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum bekarım 05443139173

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir