Tuğçe Ankara Antalya Arkadaş Arıyor, Antalya Arkadaşlık Sitesi *2021

Tuğçe Ankara Antalya Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum ilanları ve sitelerine göz gezdirirken burasıyla karşılaştım. Açıkçası içerideki kaliteye baktığımda çok memnun oldum.

Benim adım Tuğçe. 22 yaşımdayım ve Ankara’da yaşıyorum. Üniversiteden bu sene mezun oldum. Antalya’ya taşınma kararı aldım. Ancak oraya geldiğimde yalnız olmak istemiyorum. Bu yüzden Antalya’da yaşayan benim yaşlarımda birisiyle tanışmak istiyorum.

Halkla ilişkiler mezunuyum. Antalya’da bir iş buldum. 2 ay sonra taşınmış olacağım. Ancak ailem Ankara’da ikamet ediyor. Antalya’da yaşayan birisiyle bir birliktelik yaşamak istiyorum. Hayatta en değer verdiğim kavramlardan bir tanesi sevgi. Bu birlikteliğin kesinlikle sevgiye dayanması gerekiyor. Bu yüzden aradığım erkekten tek beklentim beni çok sevmesi.

Açıkçası yaşadığımız dönemde benim birilerine güvenmem oldukça zor. Çünkü insanlar çok bencil ve ikiyüzlü davranıyorlar. Benim böyle davranışlara hiç tahammülüm yok.

Ahlaki Değerlere Önem Veriyorum

Bu nedenle birlikte olacağım kişinin ahlaki değerleri olmalı. Asla ikiyüzlü ve yalancı olamamalıdır. Bencil de olmamalıdır. Birlikteliğimi saygı ve sevgi kuralları içerisinde sürdürmek istiyorum.

Arkadaş arıyorum ilanları ve sitelerinde araştırmalar yaparken arkadaşlarım tarafından önerildi. Onlarda da mutlu birlikteliklere tanık oldum. Çünkü hayat mutlu bir birliktelik olmayınca hiç çekilir olmuyor.

Sevgilim Beni Çok Sevsin Yeter

Bana her zaman tutkuyla bağlı bir sevgilim olsun istiyorum. Beni çok sevsin yeter. Başka hiçbir koşulum yok. Aynı zamanda esmer ve uzun boyluyum. Boyum 165 kilom ise 54. Biraz rahat bir giyim tarzım vardır. Ancak sevgilim isterse bunları da değiştirebilirim.

Çünkü bir ilişkide her zaman orta yol bulunmalıdır. İki tarafın da bencilce ve vurdumduymaz tavırları ilişkiyi sonlandır. Bu yüzden bu konulara çok dikkat ederim. Kıskanç biriyim. Sevgilimin de kıskanç olmasını isterim.

Arkadaş arıyorum ilanları ve sitelerinde gördüğüm kadarıyla ciddi birliktelikler peşinde koşan insanlar var. Bu yolu tercih etme sebeplerimden bir tanesi de bu. Sonuç olarak ben evlilik yapmayı düşünüyorum. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde bir de çocuk sahibi olmak istiyorum.

Çocuğum ve kocamla mutlu bir yaşam sürmek isterim. Bu hemen olacak diye bir koşul yok. Ancak birlikte olacağım insanın uzun vadeli düşünerek benimle görüşme talep etmesini isterim.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

5 comment
Banu says: - Mayıs 24, 2020, 1:07 am

Slm
Ben banu kadıköy de yaşıyorum telefon da sohbet edecek erkek arıyorum

    Mehmet says: - Ağustos 5, 2020, 4:15 pm

    merhaba ben Mehmet 5065410901 sohbet arkadaşı arıyorum bu siz olabilirsiniz

Ahmet says: - Temmuz 19, 2020, 4:23 pm

Selam 35 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez Ahmetdemir3784hotmail.com

Zeki İçli says: - Ağustos 17, 2020, 8:31 pm

Site er atmak isteyen bayanlar yazabilir

Ahmet says: - Ağustos 7, 2021, 2:06 am

Merhaba 35 170 80 kastamonu tek erkegim tecrubeliyim maddi manevi destek olacağım tek bayan yada yaş ve şehir farketmez gizlilik ve güven şart seyahat sorunum yok