Sinan Bursa Balıkesir Bayan Arkadaş Arıyor

Sinan Bursa Balıkesir Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum ilan ver şeklinde çıkan siteler beni korkutuyordu. Ancak bu platformu arkadaşlarımın önermeleri sonucunda buldum.
Benim adım Sinan. Bursa ve Balıkesir arasında gidip gelen bir yaşamım var. Ben elektrik mühendisiyim. Özel bir şirkette çalışıyorum. 28 yaşımdayım. Yaklaşık olarak 5 yıldır aynı şirketteyim. Düzenli bir iş hayatımın olmasıyla övünürüm.

Geleneksel Bir Bakış Açısına Sahibim

Açıkçası günümüz dünyasında ve sosyal medyanın ilerlemesiyle ilişkiler hep çatlak başlıyor. Eski kafa bir yaklaşım olsa da görücü usulünü her zaman destekliyorum. Bu platform da benim için biraz geleneksel açıkçası. Bu yüzden buraya aradığım niteliklere uygun bir bayan arkadaş edinmek için ilan verdim.
Benim için kadın demek çiçek demek. Bir çiçeği fazla sulamak çürümesine, su vermemek kurumasına neden olur. Bu dengeyi tutturabileceğime yürekten inanıyorum.

Benim için bir kadında olması gereken en büyük özellik erkeğine tutkuyla bağlı olmasıdır. Erkeğine bağlı olmayan bir kadın asla mutluluk vermez.
Arkadaş arıyorum ilan ver şeklinde yazdığımda birçok profille karşılaştım. Benim gibi düşünen birçok insanın varlığına inanmamı sağladı. Bu yüzden buradaki bütün kullanıcıları kader arkadaşım olarak görüyorum. Bizler bir yudum sevgiye bir kazan sevgiyle karşılık verecek insanlarız.

Kadın ve Erkek Birbirlerine Tutku ile Bağlı Olmalıdır

Aynı şekilde bir erkek de kadınına tutkuyla bağlı olmalıdır. Bağlı olmalıdır ki kadını ona daha fazla değer versin, daha fazla sevsin. Benim için sevmek ve sevilmek kavramları çok önemli. Çünkü hayatım bu iki kavram üzerine kurulu.

Bu nedenle hayatıma alacağım bayanın kesinlikle dürüst ve samimi olması gerekiyor. Benim için olmazsa olmaz bir kavramdır. Bunun yanı sıra dış görünüşüne ve kendisine dikkat etmesini isterim. Sosyal çevrem gereği çok fazla davete katılıyorum. Bu ortamlara ayak uydurabilmesi gerekiyor. Ne hayatıma alacağım kadının ne de benim bu döngüden hiçbir şekilde rahatsızlık duymaması gerekiyor.

Arkadaş arıyorum ilan ver diyerek yazdığım ve karşıma çıkan bu platformda ruh eşimi bulabileceğime inanıyorum. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde evlilik yapmayı da planlıyorum. Bu yüzden sadece gelecek planı olan hanımlarla tanışmak isterim.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

1 comment
Defne says: - Mayıs 24, 2020, 1:10 am

Sohbet etmeye ne dersin arkadaşım adım defne bursa karacabey de ben