Sanal Arkadaşlık Sizi Coronavirüs’den Korur!

Sanal Arkadaşlık Sizi Koronavirüsten Korur!

Sanal Arkadaşlık Sizi Coronavirüs’den Korur! İlk olarak Çin’de görülen coronavirüs‘den, sanal arkadaşlıklar ile korunabilirsiniz. Çin’de görülen ilk vakanın hemen sonrasında da koronavirüs vakaları hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Koronavirüs şuan pandemi olarak tanımlanan ve her kıtaya yayılmış bir salgın virüsdür. Kişi üzerinde farklı etkiler gösterir. Bu gösterilen belirtiler arasında şimdi de tat ve koku duygusundaki kayıplar da eklenmiştir. Salgının insandan insana bulaşır. Bu nedenle kişiler ile temas kurmamak, kişilerin bulunduğu ortamlarda bulunmamak ve evde kalmak gereklidir.

Sanal arkadaşlık

Sanal arkadaşlık koronavirüs ailesinde 4 ayrı tür bulunmakta. Bazı türleri ender olsa da hayvanlara insanlara bulaşabilmektedir. Bu virüs türünün hayvanlardan insanlara bulaşan türünün oluşturduğu hastalığa “zoonoz” denilmektedir. Koronavirüsünün insandan insana bulaşan ilk örneği 2003 yılında ortaya çıkmış olan SARS ve 2012 yılında da Suudi Arabistan’da ortaya çıkmış olan MERS salgınında görülmüştür. Şuanda bahsedilen ve gündemimizde bulunan virüs ise SARS ve MERS salgınlarında olduğu gibi koronavirüs ailesinde bulunan yeni tip olarak geçen ve daha önce tanımlanmamış olan türdür. Yeni çıkan koronavirüs türüne “2019-nCov” yada “Covid-19” denilmektedir. İsmini de virüsün elektron mikroskobu ile çekilen görüntüsünde üzerinde bir halka bulunmasından dolayıdır. Bu nedenle “taç” anlamına gelen “korona” kelimesi kullanılmıştır.

Sanaldan arkadaş bulma

Sanaldan arkadaş bulma bu virüsten korunmak için kişiler ile tokalaşmak gibi yakın temastan kaçınmak gereklidir. Çünkü virüs tarafından enfekte olan bir kişi elini ağzına sürebilir, öksürebilir, hapşırabilir ve virüsü kendi üstüne yada eline bulaştırır. Daha sonra da çeşitli yerlere temas eder. Bu yerler korkuluk, insan elinin değebileceği her yer, masa, otobüs, paketler, para. Kısaca her şey olabilir. Bu nedenle kişiler ve yabancı yerler ile teması en aza indirmek virüsten korunmanızı sağlayabilir. Fakat en garantili yöntemi ise evden hiç çıkmamaktır.

Sanal arkadaşlık sitesi

Sanal arkadaşlık sitesi bu durumda ise evde kaldığınız günlerde sohbet edebileceğiniz ve bazı şeyleri paylaşabileceğiniz arkadaş bulmakta fayda var. İnternet üzerinden bulunan arkadaşlar, gerçek hayata göre kişilere virüs bulaştırmaz ve güvenli bir şekilde sosyalleşip, evde kaldığınız günleri eğlenceli hale getirmenize yardım eder. Arkadaşlık siteleri üzerinden arkadaş edinerek hem güvende kalabilir hemde arkadaş edinebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin, arkadaş arıyor sanız hemen işe koyulun!

sanal-arkadaslik-sizi-guvende-tutar Sanal Arkadaşlık Sizi Coronavirüs'den Korur! Arkadaşlık Sitesi

arkadaşlık

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

No comment