Para istemeyen arkadaş arıyorum

Para istemeyen arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar sanal alem de arkadaş arıyorum diyoruz ama bazen de paralı arkadaş arıyorum diyen insanlara denk geliyoruz. İste ben de burada para istemeyen arkadaş arıyorum kendime. Para nedir yahu insanlar birinin para ile asla sevmemelidir sevgiye inanan insan asla paralı arkadaşlık tercih etmez diye biliyorum.

İnternet de her şey para üzerinde kurulmuş sanki ama bu sitenin bir özeliğinin çok sevdim burası paralı arkafaşlık sitesi değil ve burada insanlar ücretsiz arkadaşlık ilanları yayınlıyor. Tıpkı benim burada size parasız arkadaş arıyorum demek gibi arkadaşlar. Yani aslı mesele parasız tanışma siteleri bulma ve orada parası arkadaş arıyorum diyen insanları bulmak olmalı bence. 

Kısaca arkadaşlar eğer paranız yoksa benim gibi bu arkadaşlık sitesi o zaman bize uygun parasız arkadaşlık siteleri arayanlara ben de söylemesi arkadaşlar. Benim para yok ama arkadaş arıyorum burada tanışalım mı?

 

5 thoughts on “Para istemeyen arkadaş arıyorum

  1. Bende parasizaten arkadaş arıyorum.yukarda mesaj yazan kişi ismini yazmamis.ben ilhan kastamonu dan

  2. Selam 34 yas kastamonudayim bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez iso_37_84@hotmai

  3. Yaş 30 bekarim bakımlı bayanlarla tanışmak için whatsap numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum kendine güvenen bayanlar tanışmak istiyorum esmercesur231@gmail.com

  4. Merhaba canım Ben seninle tanışmak istiyorum Çok güzelsin Benim arkadaşım olur musun lütfen Boyabat Tan Selamlar Gecen güzel olsunWhatsApp’tan seni ekleyemedim Sen beni ekle oradan konuşalım 05436752295 Yemin ederim kötü bir amacım yok Profiline baktım Maşallah çok güzel İnşallah bir mesaj atarsın beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir