Para istemeyen arkadaş arıyorum


Para istemeyen arkadaş arıyorum

Para istemeyen arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar sanal alem de arkadaş arıyorum diyoruz ama bazen de paralı arkadaş arıyorum diyen insanlara denk geliyoruz. İste ben de burada para istemeyen arkadaş arıyorum kendime. Para nedir yahu insanlar birinin para ile asla sevmemelidir sevgiye inanan insan asla paralı arkadaşlık tercih etmez diye biliyorum.

İnternet de her şey para üzerinde kurulmuş sanki ama bu sitenin bir özeliğinin çok sevdim burası paralı arkafaşlık sitesi değil ve burada insanlar ücretsiz arkadaşlık ilanları yayınlıyor. Tıpkı benim burada size parasız arkadaş arıyorum demek gibi arkadaşlar. Yani aslı mesele parasız tanışma siteleri bulma ve orada parası arkadaş arıyorum diyen insanları bulmak olmalı bence. 

Kısaca arkadaşlar eğer paranız yoksa benim gibi bu arkadaşlık sitesi o zaman bize uygun parasız arkadaşlık siteleri arayanlara ben de söylemesi arkadaşlar. Benim para yok ama arkadaş arıyorum burada tanışalım mı?

 

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Para istemeyen arkadaş arıyorum (3 Yorum)

  1. Yaş 30 bekarim bakımlı bayanlarla tanışmak için whatsap numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum kendine güvenen bayanlar tanışmak istiyorum esmercesur231@gmail.com

Araç çubuğuna atla