MÜTEAHİT KERİM SAMİMİ BAYAN ARKADAŞ ARIYOR

MÜTEAHİT KERİM SAMİMİ BAYAN ARKADAŞ ARIYOR

Arkadaş arıyorum Kocaeli şehri olarak ilan verdiğimden beri pek çok bayanla tanıştım. İnternet üzerinden arkadaş edinmek bana çok uzak bir konuydu. Ancak bu durumun korktuğum gibi olmadığını görünce ben de pek çok bayanla tanışıp görüşmeye başladım. Ancak artık samimi bir bayan arkadaş edinmek istiyorum.

Benim ismim Kerim. Müteahhitlik yapıyorum. Yaşım 35 olduğundan artık evlenmek istiyorum. Bu bakımdan samimi kendine güvenen bir bayan arkadaşla tanışmak istiyorum. Niyetim son derece ciddi olduğundan karşımdaki insanın da aynı ciddiyette olmasını istiyorum. Benim için samimi duygular çok önemlidir. Karşımdaki insandan saygı ve sevgi bekliyorum.

Samimi Bir Bayan Arkadaş Arıyorum

Benim için saygı, sevgi ve en önemlisi samimiyettir. Bir insanın samimim olduğuna inanmıyorsam onunla görüşmek istemem. Bu bakımdan ben tanıştığım insanda öncelikle bu duruma bakarım. Eğer bir insan samimi bir şekilde davranmıyorsa o insandan uzak dururum.

İlişkiler benim için çok önemlidir. İnsanlarla aram her zaman iyi olmuştur. Tanışacağım bayanın da insanlarla arasının iyi olmasını isterim. Çünkü ben tanıştığım bayanla ileride tüm dünyayı gezmek istiyorum. Böyle bir hayalim var. Benimle birlikte samimi bir şekilde hayatını paylaşmak isteyen bayanın da dünyayı görmek istemesi gerekir. Ben gezmeyi çok severim. Evde oturmaktan pek hoşlanmam.  Bundan dolayı benimle arkadaş olmak isteyen bayanların da gezmeyi seviyor olması gerekir. Arkadaş arıyorum Kocaeli ve çevresi benim için daha uygundur.

Dürüst Bayan Arkadaş Arıyorum

Benim bayanlardan herhangi bir beklentim yoktur. Temizlik veya ev işlerinin ondan sorumlu olmasına gerek yoktur. Ben yemek veya diğer şeylerin bayanların kendisinin yapmasına inanmayan bir erkeğim. Benimle tanıyıp arkadaş olacak bayanın böyle şeyler yapmasına gerek yoktur.

Ben daha çok arkadaş arıyorum Kocaeli ve çevresinden bayanlarla samimi bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Karşımdaki bayandan maddi değil manevi olan beklentilerim vardır. Öncelikle benimle olan ilişkisinde her zaman samimi ve dürüst olmasını bekliyorum. Bunun dışında bana saygı duyması gerekir. Saygı olmayan bir ilişki ne olursa olsun bence yürümez. Tabi saygı ve sevgi aynı anda olmalıdır. Bu bakımdan sevebileceğim, dürüst, kendine güvenen bir bayan arkadaş arıyorum.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

1 comment
helin says: - Mayıs 24, 2020, 1:08 am

Burada samimi erkek arkadaş nasıl bulurum ben de samimi adam gibi erkek arıyordum da burayı gördüm isim helin ist yaş35