Mühendis Çetin Düzeyli Arkadaş Arıyor

Mühendis Çetin Düzeyli Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum numaralar şeklinde aratırken bu platforma rastladım. Açıkçası bu platformu araştırdım. Kullanıcı yorumlarını dikkatle okudum. Sonrasında burada bir ilan açmaya karar verdim.

Benim adım Çetin. Özel bir şirkette mühendisim. 35 yaşımdayım. Aynı zamanda düzenli bir yaşantıya sahibim. İş hayatında başarılıyım. Bulunduğum konuma terfi alarak geldim. Maddi durumum oldukça iyi. Bir kadının sahip olmak istediği her şeyi ona verebilirim.

Eğlenmeyi Seven Bir Yapım Var

Kova burcuyum. Evde vakit geçirmek yerine dışarıda eğlenmeyi seven bir yapım var. Arkadaşlık ilişkilerime çok önem veririm. Aynı zamanda ailem de benim için öncelikli konular arasındadır. Bakış açımı her zaman verdiğini alırsın şeklinde yorumlarım.

Arkadaş arıyorum numaralar diye girerek karşıma çıkan bu platformu oldukça güvenilir ve seviyeli buluyorum. Çünkü yaşamımda güvenilirlik ve seviye ön plandadır. Hayatıma girecek olan eş adayımın kesinlikle belli bir eğitim seviyesinin üzerinde olması gereklidir. Aksi takdirde uyum sağlayabileceğimizi düşünmüyorum.

Kararlarımı genellikle mantık çerçevesinde alırım. Bu yüzden çevrem tarafından mantıklı bir adam olarak anılmaktayım. Aynı zamanda hayatıma alacağım kadının da mantık kuralları çerçevesinde hareket etmesini isterim.

Bunun yanı sıra çevreme ayak uydurabilecek bir hayat arkadaşı aramaktayım. Bu yüzden dış görünüşüne önem veren, hayatı ve yaşamayı seven bir kadın olmasını isterim.

Düzenli Bir Birliktelik Arayışı İçerisindeyim

Ayrıca düzenli bir birliktelik arayışı içerisindeyim. Hiçbir şekilde gönül eğlendirme amacı taşımıyorum. Bu yüzden beni mutlaka doğru anlamalıdır. Çünkü yanlış başlayan ilişkiler bitmeye mahkûmdur.

Hayatıma girecek olan kadının sonsuz bir anlayışa da sahip olması gerekir. Çünkü ben işi dolayısıyla çok yoğun çalışan biriyim. Bu nedenle işim asla tartışma konusu olmamalıdır. İlerleyen dönemlerde bir evlilik düşünüyorum. Hayatıma dahil olmayı düşünmeden önce bunda hemfikir olmak gerekiyor. Bu yüzden bu benim için önemli.

Arkadaş arıyorum numaralar gibi bir platformdan yapmış olduğum bu arayışın boş olduğunu düşünmüyorum. Burada benim gibi seviyeli ve düzenli birliktelik arayan birçok insana rastladım.

Aynı zamanda teknolojiye de oldukça meraklıyımdır. Hobilerim arasında gezmek, dolaşmak, teknolojik alet tamiri yapmak var.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

1 comment
Sevda says: - Mayıs 24, 2020, 1:04 am

Selam resim deki bey ne kadar yakışıklısınız ben sevda bu arada bursa da yaşıyorum yaş 32 evliyim ama ayrı yaşıyorum.