İş Adamı Süha Ev Hanımı Bayan Arkadaş Arıyor

İş Adamı Süha Ev Hanımı Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum siteleri üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucu burasının benim için uygun olduğuna karar verdim. Çünkü çevremde çok fazla ikiyüzlü kadın var ve ben bunlardan çok sıkıldım.

Benim adım Süha. 34 yaşımdayım. İş adamıyım. Bu nedenle iyi sayılabilecek bir gelir kaynağım var. Ancak aradığım aşkı çevremde bulamadım. Çünkü insanların tamamen çıkara dayalı ilişkiler yürüttüğünü gözlemledim. Benim için önemli olan samimiyettir. Bu nedenle kendime ev hanımı bir bayan arkadaş arıyorum.

Komik, Neşeli ve Esprili Birisiyim

Komik, neşeli ve esprili birisiyim. Bu yüzden çevremde oldukça sevilirim. Ancak bu neşemi artık seveceğim birisi için göstermek istiyorum. Çünkü hayatın anlamı sadece arkadaşlarla tamamlanmıyor. Açıkçası ben sevgimi ve şefkatimi sunabileceğim bir kadın aramaktayım.

Arkadaş arıyorum siteleri üzerinden yapmış olduğum incelemeler sonucu bu platformun bana uygun olduğunu anladım. O yüzden isteklerimi hiç çekinmeden dile getirebiliyorum. İlişki benim için iki tarafın anlaşması demek.

Görüşeceğim kadının herhangi bir işte çalışıyor olmasını istemiyorum. Çünkü benim maddi durumum hayatıma alacağım kadının masraflarını karşılayabilecek kadar uygun. Aynı zamanda kıskanç birisiyim.

İleride Evlenmeyi Düşünüyorum

Hanım arkadaşımın hiçbir şekilde erkek arkadaşı olmamalı. Bu konuda çok hassasım. Çünkü ileride evlenmeyi düşünüyorum.

Fiziksel özelliklerimden ve kişiliğimden bahsetmek istiyorum. 182 boyunda çakır gözlü bir adamım. Saçlarım kumral, tenim ise beyaz. Atletik bir vücuda sahibim. Spor yapmayı severim. Aynı zamanda her sabah koşuya da çıkarım. Hayatıma girecek olan kadının da benimle aynı zevklere sahip olması benim birinci tercihimdir.

Düzenli bir yaşantım var. Bu yüzden karşımdaki kadından da beklentim düzenli bir yaşantıya sahip olmasıdır. Aksi takdirde bir şeylerin oturmayacağını düşünüyorum. Hayatıma dair tüm ayrıntıları görüştüğüm hanımefendiyle paylaşmaya her daim hazırım. Kesinlikle dürüstlüğe çok önem veriyorum.

Artık bir aile kurmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. Bu yüzden Arkadaş arıyorum siteleri üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucu istediğim özelliklere sahip bir kadınla tanışmak istiyorum. İleriye yönelik bir ilişki arayışım var. Çünkü artık gönül eğlendirme değil, çocuk sahibi olma zamanım geldi.

1 thought on “İş Adamı Süha Ev Hanımı Bayan Arkadaş Arıyor

  1. VAY BE BURASI NE KADAR GÜZEL BİR ORTAM OLGUN BEYLER İLE TANIŞMAK İSTERİM İSİM ZEHRA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.