Herkes aranan kelime bulma yarışında

Herkes aranan kelime bulma yarışında

Merhaba arkadaşlar sanal alem de arkadaşlık siteler için geçerli bir konunda konuşmak üzer size yazıyorum. Arkadaşlık siteler de aranan kelime bulma da acayip bir yarış söz konusun. Tabi bizim aranan kelimemiz belli arkadaş arıyorum kelimesi üzerinde çalışmalar yapıyoruz.

Aranan kelime bulma

Şimdi arkadaşlar internet üzerin de binlerce arkadaşlık siteleri içinde insanlara daha kaliteli hizmetler veren arkadaşlık siteleri malum. İşte bu siteler de aranan kelime bulma yarışları üzerin de değerlendirsek eğer bu kelime üzerin de daha çok ziyaretçi oluyor arkadaşlık siteleri de. Yani burada önemli olan odak anahtar kelime bulma da geçer yani merkezi aranan kelime bulma gibi bir şey arkadaşlar. 

Odak anahtar kelime

Bazen de bakıyorum gerçekten de hiç alakası olmayan kelimeler en başta çıkıyor ama arkadaşlık sitesinin çalıştıran ve devamlı güncel tutan ve odak anahtar kelime çalışması yapan kazanıyor.
  • Aranan kelime bulma ( Arkadaş Arıyorum )
  • Odak anahtar kelime ( Arkadaşlık siteleri )

İşte bizim de arana kelime bulma yarışında biz de varız diyoruz hem arkadaş arıyorum kelimesi de hem de odak anahtar kelime de arkadaşlık siteleri kelimesi de biz de varız arkadaşlar.

aranan kelime bulma, odak anahtar kelime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir