Gercek Arkadaşlık Siteleri, Gerçek Arkadaşlık Siteleri Hangileri? */2021

Gercek Arkadaşlık Siteleri

Gercek-Arkadaslik-Siteleri-Siberalem-Badoo-Istanbul-Net Gercek Arkadaşlık Siteleri, Gerçek Arkadaşlık Siteleri Hangileri? */2021 Arkadaşlık Sitesi

Gercek Arkadaşlık Siteleri, Siberalem, Badoo, İstanbul Net

Aşk kapıyı çalmıyorsa iş başa düştü demektir! Günümüz teknolojisini zaten sıklıkla aradığımızı bulmak için kullanıyoruz, ama Google her istediğimizi yapamıyor gibi görünüyor, ne dersiniz?

Siz ne arıyorsunuz bilemiyoruz tabii ki ama aradığınız aşkı ya da aradığınız ilişki tipine göre sonuçları arkadaşlık sitesinden bulmanız mümkün gözüküyor. Kesinlikle çevrenizde bu siteler sayesinde bir sürü kişiyle tanışmış, bazen kısa, bazen de uzun ilişkilere yelken açmış olanlar vardır.

Ne kadar doğru orası bilinmez ama bu durumun kulaktan kulağa yayıldığı bir gerçek.

Gerçek Arkadaşlık Siteleri Hangileri

Havalar ısınmış ve henüz yazın başındayken yalnız olanlarımız için yeni bir ilişki hiç de fena olmayacaktır.

Biz, size aradığınız ilişkiyi bulmanızda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz fakat; nerelerden bulabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Sizler için ülkemizdeki en popüler 10 arkadaşlık sitesini, kısa açıklamalarla beraber listeledik. İşte o siteler.

 

Siberalem, ülkemizin en eski ve en kalabalık arkadaşlık sitesi. Öyle ki site 14 yıldır faaliyet gösteriyor. 23-50 yaş arasındaki üyelerin çoğunluğu oluşturduğu sitede yaklaşık 15 milyon kayıtlı üye bulunuyor ve bu üyelerin büyük bir bölümü de tahmin edilebileceği üzere bekar. Tüm bunların yanında en fazla online kullanıcıyı yakalayacağınız arkadaşlık sitesi de muhtemelen Siberalem olacaktır.

Badoo 

Badoo, yabancı kaynaklı bir site olmakla beraber yaklaşık 210 milyon kayıtlı üyeye sahip. Bu kalabalık içerisinde Türkiye’den üye olanlar hiç de az değil! Ülkemizde de oldukça popüler olan bu siteye ücretsiz şekilde üye olabilir ve doğru kişiyle eşleşmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca Badoo aynı mekânda ya da yakınlarınızda bulunan insanları da tespit edebiliyor.

İstanbul .Net

Bu arkadaşlık sitesi  “Aradığın aşk yanı başında” sloganıyla semtinizdeki insanlarla tanışmanızı sağlıyor. Sadece İstanbul’a özel olan sitede yaklaşık 4 milyon üye bulunuyor.

Benim şehrime özel neden böyle bir arkadaşlık sitesi yok diyorsanız üzülmeyin, aynı gruba ait şu illere özel arkadaşlık siteleri de bulunuyor;

Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Manisa, Muğla, Samsun, Çanakkale, Hatay, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ. Eğer bu şehirlerde veya yakınında yaşıyorsanız bu siteleri de kullanabilirsiniz.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

2 comment
Erkan says: - Kasım 16, 2018, 5:56 am

Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

murat05064942008 says: - Ocak 5, 2021, 11:00 am

Merhaba bayanlar ben Murat Mersin’den telefon numaram 0506 494 20.08 tanışmak istiyorum Mersinli Adanalı bayanları bekliyorum Yalnız bayanlar çağrı yapmayin çağriya cevap vermiyorum WhatsApp’tan yazana cevap veriyorum WhatsApp numaram 0506 494 20 08 gizlilik içinde konuşan bayanlar 05064942008