Eşim olur musun, eşim olur musun sözleri *2021 Gerçek %100*

Eşim olur musun

Merhaba arkadaşlar ben büşra benim eşim olur musun burada kendime eşim olur musun sözleri. Sanal alem de erkek arkadaş arıyorum yani burada eş arkadaşı arıyorum belki bu sefer internet de erkek bulurum diye düşüyorum. Hayırlı eş arıyorum burada düzgün adam gibi beyler bana yaza mısınız? İyi bir olmak isteyen erkekler ben burada erkek arkadaş arıyorum yani eşimi olacak arkadaş arıyorum burada bulurum belki şansım varsa tabi.

eşim olur musun sözleri

Merhaba arkadaşlar burada kendime uygun eş arıyorum tanışmak ve evlenmek isteyen erkekleri buraya beklerim umarım hayırlısı çıkar karşıma da ben de evlenirim burada diye düşüyorum. Koca olmadan önce arkadaşlık kurmamız gerekiyor yani burada tanışarak sonra ileriye yönelik olmalı diye düşünüyorum. Artık ben de eş bulma için buraya eş arıyorum ilanı verdim belki eşim burada beni bekliyor olabilir.

Kendime herif arıyorum 🙂

eşim, eş arıyorum, eş bulma, arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum, arkadaşlık, eş

5 thoughts on “Eşim olur musun, eşim olur musun sözleri *2021 Gerçek %100*

  1. Merhabalar kocaeliden 44 yas bakımlı kulturel kendine ozen gosteren titiz biriyim aynı zamanda bayan masorum bakımlı ne istediğini bilen elıt doy bayanlar 5466764108 nom konusalım goruselım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.