DERYA SEVİYELİ ERKEK ARKADAŞ ARIYOR

DERYA SEVİYELİ ERKEK ARKADAŞ ARIYOR

Arkadaş arıyorum erkek sözlerini internet tarayıcılarından son zamanlarda fazlasıyla aratmaya başladım. Benim ismim Derya, İzmir’de yaşıyorum ve 25 yaşındayım. Artık çevremden de gelen evlen artık sözlerine dayanamayarak ve ben de kendimi hazır hissettiğim için evlenecek seviyeli bir erkek arkadaş arıyorum. Evliliğin çok ciddi bir müessese olduğunun son derece farkındayım. Bundan dolayı tanıştığım kişiyle hemen evlenmeyi beklemiyorum. Öncelikle seviyeli bir sevgililik dönemi yaşamak istiyorum. Çünkü karşımdaki insanı iyi bir şekilde tanımak istiyorum. Aynı şekilde onun da beni tanımasını istiyorum.

Evlilik Ciddiyet İster

Annem ve babamdan gördüğüm kadarıyla evlilik çok ciddi bir konudur. Bu bakımdan karşımdaki insandan saygı ve sevgi bekliyorum. Benim annem ve babam çok güzel bir aşk yaşayıp evlenmişler. Bundan dolayı ben de çok güzel bir çocukluk yaşadım. Annem ve babam benim hep öğretmen olmamı istediler. Ben de bunu istediğim için öğretmen oldum. Şimdiyse annem ve babam gibi güzel bir evlilik yapmak istiyorum. Bunun için de arkadaş arıyorum erkek cümlesini arama motorlarına yazınca karşıma çıkan arkadaşlık sitelerinde seviyeli, saygılı, dürüst bir erkek arkadaş arayışı içerisindeyim.

İlişkilerimde hep dürüstlüğe önem veririm. İster arkadaş olsun ister sevgili bana karşı karşımdaki kişinin dürüst olmasını beklerim. Bir ilişki de dürüstlük, saygı olmazsa olmaz benim için.

Hayatımı Paylaşacak Bir Erkek Arkadaş Arıyorum

Eskilerin de söylediği gibi hayat yalnız yaşamak için çok kısadır. Bu bakımdan kimsenin yalnız kalmaması gerektiğini düşünenlerdenim. Herkesin hayatını paylaşacak, onu anlayacak birine ihtiyacı vardır.
Günlerimi güzel geçirmek ve mutlu olmak için hayatımı paylaşacak arkadaş arıyorum erkek olarak bütün duygularımı paylaşmak istiyorum. Bir erkeğin beni anlaması çok önemlidir. Acılarımı, sevinçlerimi onunla paylaşmak benim için bir ilişkide olmazsa olmazlardandır.

Ciddi ve seviyeli bir ilişkide en önemli olan şey bence saygıdır. Bu bakımdan karşımdaki erkekten maddi hiçbir beklentim yoktur. Ben zaten kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir bayan olduğum için sadece hayatımda bana eşlik edecek dürüst bir bey arıyorum. Aynı zamanda arkadaşlık sitelerinde en önemli prensibim dürüstlük olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı ben hayatımla ilgili her şeyi doğru bir şekilde anlatıyorum.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

6 comment
Yener says: - Mayıs 26, 2020, 10:10 pm

Tam benim aradığım guzel ve zarif bir bayansınız

Tarık says: - Mayıs 27, 2020, 8:26 pm

Evliyim gizlilik çerçevesinde bayan arkadaş arıyorum yaşım 47 ankara saygılar 0535 440 44 71

Ahmet says: - Temmuz 19, 2020, 4:24 pm

Selam 35 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez Ahmetdemir3784hotmail.com

    Fatih says: - Aralık 18, 2020, 5:55 pm

    Merhaba ben fatih esmer 174 boyunda bekar bir erkeğim sizi tanımak konuşmak istiyorum arkadaş olmak istiyorum ciddi sorumluluk sahibi bir insanım ciddi olarak görüşmek tanışmak ve ciddi bir yola seninle çıkmak istiyorum benimde isteğim sevdiğim kadınla bir ömür mutlu olmak ozerfatih10gmail.com 05415122213 arayın görüşelim

    ayşe says: - Mart 18, 2021, 3:51 pm

    merhaba ben ayşe dulum beni gece

ayşe says: - Mart 18, 2021, 3:51 pm

merhaba ben ayşe dulum beni gece ara