DERYA SEVİYELİ ERKEK ARKADAŞ ARIYOR

DERYA SEVİYELİ ERKEK ARKADAŞ ARIYOR

Arkadaş arıyorum erkek sözlerini internet tarayıcılarından son zamanlarda fazlasıyla aratmaya başladım. Benim ismim Derya, İzmir’de yaşıyorum ve 25 yaşındayım. Artık çevremden de gelen evlen artık sözlerine dayanamayarak ve ben de kendimi hazır hissettiğim için evlenecek seviyeli bir erkek arkadaş arıyorum. Evliliğin çok ciddi bir müessese olduğunun son derece farkındayım. Bundan dolayı tanıştığım kişiyle hemen evlenmeyi beklemiyorum. Öncelikle seviyeli bir sevgililik dönemi yaşamak istiyorum. Çünkü karşımdaki insanı iyi bir şekilde tanımak istiyorum. Aynı şekilde onun da beni tanımasını istiyorum.

Evlilik Ciddiyet İster

Annem ve babamdan gördüğüm kadarıyla evlilik çok ciddi bir konudur. Bu bakımdan karşımdaki insandan saygı ve sevgi bekliyorum. Benim annem ve babam çok güzel bir aşk yaşayıp evlenmişler. Bundan dolayı ben de çok güzel bir çocukluk yaşadım. Annem ve babam benim hep öğretmen olmamı istediler. Ben de bunu istediğim için öğretmen oldum. Şimdiyse annem ve babam gibi güzel bir evlilik yapmak istiyorum. Bunun için de arkadaş arıyorum erkek cümlesini arama motorlarına yazınca karşıma çıkan arkadaşlık sitelerinde seviyeli, saygılı, dürüst bir erkek arkadaş arayışı içerisindeyim.

İlişkilerimde hep dürüstlüğe önem veririm. İster arkadaş olsun ister sevgili bana karşı karşımdaki kişinin dürüst olmasını beklerim. Bir ilişki de dürüstlük, saygı olmazsa olmaz benim için.

Hayatımı Paylaşacak Bir Erkek Arkadaş Arıyorum

Eskilerin de söylediği gibi hayat yalnız yaşamak için çok kısadır. Bu bakımdan kimsenin yalnız kalmaması gerektiğini düşünenlerdenim. Herkesin hayatını paylaşacak, onu anlayacak birine ihtiyacı vardır.
Günlerimi güzel geçirmek ve mutlu olmak için hayatımı paylaşacak arkadaş arıyorum erkek olarak bütün duygularımı paylaşmak istiyorum. Bir erkeğin beni anlaması çok önemlidir. Acılarımı, sevinçlerimi onunla paylaşmak benim için bir ilişkide olmazsa olmazlardandır.

Ciddi ve seviyeli bir ilişkide en önemli olan şey bence saygıdır. Bu bakımdan karşımdaki erkekten maddi hiçbir beklentim yoktur. Ben zaten kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir bayan olduğum için sadece hayatımda bana eşlik edecek dürüst bir bey arıyorum. Aynı zamanda arkadaşlık sitelerinde en önemli prensibim dürüstlük olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı ben hayatımla ilgili her şeyi doğru bir şekilde anlatıyorum.

3 thoughts on “DERYA SEVİYELİ ERKEK ARKADAŞ ARIYOR

  1. Evliyim gizlilik çerçevesinde bayan arkadaş arıyorum yaşım 47 ankara saygılar 0535 440 44 71

  2. Selam 35 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez Ahmetdemir3784hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir