ciddiarkadaslık sitesi, ciddi arkadaslık 2021**gerçek

ciddiarkadaslık sitesi

Merhaba arkadaşlar ben sule en ciddiarkadaslık sitesi de kendime uygun erkek arkadaş aramaya geldim. Baktım burada gerçekten de ciddi insanları arkadaş aradığına şahit oldum ve dedim kendime ben de ciddi arkadaşlık kurabilirim burada. Amacımız temiz ve yürekli adam bulmak ve onunla arkadaş olmaktan öte bir şey aramıyorum. İlk başta insan biraz çekingen oluyor ama ortam da ciddi arkadaş görünce hemen arkadaşlık ilanı vermek istedim daha doğrusu belki uygun biri çıkabilir.

Ciddi arkadaşlık

Sanal alem de binlerce site ve binlerce arkadaş arayan erkekler ve bayanlar var ben de kendimi onlar da birisi olarak ilan vererek yeni bir aşk ve sevgiyi bulabilirim umudu ile ilan veriyorum. Tanışmak isteyen ciddi arkadaşlık sitesi de benimle arkadaş olmak isteyen ciddi arkadaş arıyorum. Her zaman burada olmaya bilirim bana mesaj yazarak sizi arayabilirim. İnternet de en ciddi arkadaşlık kurmak ve arkadaş olmak için en iyisi burası olduğunun düşüyorum ve ben de arkadaş arıyorum ciddi arkadaşlık.

Tanışmak isteyenlere daha detaylı bilgi verilecek ama siz öncelikle kendiniz tanıtabilirsiniz. Siz tanımak ve sonra da konuşmak isterim uygun olan beyler bana mesaj yazabilir tanışmak amaçlı mesajlar olursa sevinirim.

6 thoughts on “ciddiarkadaslık sitesi, ciddi arkadaslık 2021**gerçek

  1. slm merhaba nasılsın rabim sislere sağlık ve mutluluklar versin ben habib mesleğim palyaco eğer konuşmak yada görüşmek isretseniz nerde olursanız olun gelirim lütfen beni yanlış anlamayın numaram 05456771542 numaram bu ararsanız bana burdan ulaşa bilirsiniz bide benden en ufak bi şir göslerin cocukluğuma inmek gibiydi belki o yüsden inandım her masalarına …

  2. slm merhaba nasılsın rabim sislere sağlık ve mutluluklar versin ben habib mesleğim palyaco eğer konuşmak yada görüşmek isretseniz nerde olursanız olun gelirim lütfen beni yanlış anlamayın numaram 05456771542 numaram bu ararsanız bana burdan ulaşa bilirsiniz bide benden en ufak bi şir göslerin cocukluğuma inmek gibiydi belki o yüsden inandım her masalarına …paşamm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.