Büşra 21 Düzeyli Arkadaş Arıyor

Büşra 21 Düzeyli Arkadaş Arıyor

Bayan arkadaş arıyorum adlı siteler üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucu bu platforma olan güvenim katlandı. Çünkü genç bir kız olarak bu benim için oldukça önemli.

Ailemi çok küçükken kaybettiğim için hep bir ailem olsun istiyorum. Bu yüzden bu siteyle ilanımı paylaşarak beni anlayabilecek, sevebilecek, koruyup kollayacak birisini hayatıma dahil etmek istiyorum:

Dürüst Birisiyle Evlilik Yapmak İstiyorum

Bir kafede garson olarak çalışıyorum. 21 yaşımdayım. 153 boyunda ve 43 kilo ağırlığındayım. Esmer bir kızım. Aynı zamanda buğday ten rengim var. Saçlarım kısa. Spor giyinen birisiyim. Çok fazla ağır giyinmeyi sevmiyorum. Çünkü yaşım dolayısıyla kendime hiç yakıştıramıyorum.

Ben evlilik gerçekleştirmek isteyen bir genç kızım. Erken yaşta aile sahibi olmak istiyorum. Çocuğumla birlikte büyümek istiyorum. Her şeyden önemlisi mutlu bir hayat yaşamak istiyorum. Ailesi olan insanlar her zaman daha mutludur.

Bayan arkadaş arıyorum diyen dürüst, seviyeli ve aileye önem veren birisiyle tanışarak hayatımı birleştirmek istiyorum. Sadık birisiyim. Karşımdaki erkekten de sadakat bekleyen bir yapım var. Bu yüzden ilişkimi süresince çok mutlu olacağımıza inanıyorum.

Bana göre bir ilişkinin yürümesi karşılıklı sadakatten geçiyor. Birbirlerine sadık olmayan eşler saygıyı da kaybediyor bir süre sonra. Bu yüzden ben de en başında kuralımı belirtmek istedim. Hayatımı çalışarak kazanıyorum.

Çocuğumu Kendim Büyütmek İstiyorum

Ancak evlendikten sonra çalışmak istemiyorum. Çünkü çocuğumu ben büyütmek istiyorum. Çok vakit kaybetmeden çocuk sahibi olmak istiyorum. Bu yüzden bu koşulları sağlayabilecek olan bir beyle görüşmek isterim.

Evcimen birisiyim. Gece hayatından asla hoşlanmıyorum. Kocamla belirli etkinlikler tabii ki yapabilirim. Ancak ortada henüz ciddi bir birliktelik yokken yapılan gece eğlencelerine karşıyım. Hayatıma bugüne kadar hiç kimse girmedi. Bu yüzden bu konuda kendime oldukça güveniyorum.

Bunun yanı sıra hayatıma girecek insanın asla bencil olmasını istemiyorum. Karşılıklı saygı, sevgi ve güven çerçevesinde bir birliktelik yaşamak istiyorum. Tanışma evresinden sonra fazla uzatmadan ilişkiyi bir başka seviyeye taşımak istiyorum. Tabii ki bu karşılıklı verilecek bir karar. Ancak bu durum düşünülerek hareket edilsin istiyorum. Bayan arkadaş arıyorum diyen dürüst ve güvenilir beyefendileri bekliyorum.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

6 comment
Gokhan says: - Mayıs 24, 2020, 12:29 am

Busra hanım merhaba
Sizinle tanışmak ve size hem koca hem aile olmak isterim başımdan bir evlilik gecti… Yaşım 38… Dediğiniz gibi tanışma evresinden sonra eğer beğenirseniz sizinle evlenmek isterim… Maddi açıdan herhangi bir sıkıntı yok… Senin calismana gerek yok tatlim gokhangokoglu10@gcom sifirbesdortbesaltisifirdokuzyedisifirdokuzbir

Arzu says: - Mayıs 24, 2020, 1:05 am

Merhaba gençler nasılsınız ben arzu adana da giresuna selam olsun yaş 26

Ahmet says: - Temmuz 19, 2020, 4:22 pm

Selam 35 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez Ahmetdemir3784hotmail.com

serdar gümüş says: - Ağustos 8, 2020, 12:49 pm

slm serdar ben 0546 917 69 79 yazın

serdar gümüş says: - Ağustos 8, 2020, 12:51 pm

büşra hanım slm tanışalım 0546 917 69 79 numarama yazı görüşelim ne ihtiyacın varsa alırım

Ahmet says: - Ağustos 10, 2020, 8:57 pm

Selam kastamonudan 35 yas 170 boy 78 kilo yakisikli ve zenginim ev araba para var maddi manevi destek olacagim bayan arkadas ariyorum anlasirsak evlenmek isterim yas ve sehir farketmez gercekten gorusecek bayanlar arasin 0/5/5/1/1/9/7/3/9/0/0Ahmetdemir3784@hotmail.com