Bir arkadaş arıyorum, Bir dost arıyorum sözleri 2021 Güncel

Bir arkadaş arıyorum

Merhaba ben alev istanbul da yaşıyorum yalnız ve özgür bir bayanım burada sadece bir arkadaş arıyorum kendime uygun olan bayan arkadaş arıyorum diyene erkekleri bekliyorum. Bu sanal alem de arayışlar hep düzgün insanları bulmak için yapılıyor ve ben de burada arkadaş arıyorum kendime arkadaşlar.

Bir dost arıyorum sözleri

Merhaba beyler burada seçkin erkek arkadaş arayan bayanlar da birisi olarak kaliteli bir arkadaş arıyorum ve size burada arkadaş aradığımı ilan ediyorum. Amacım daha iyi bir erkekler tanışma ve arkadaş olmaktan ibaret arkadaşlar. Biliyorsun sanal alem de biz arkadaş arıyoruz ama bazen de gerçek hayatımızda da çıkıyor ama genel de hep arayışımız sanal üzerinde oluyor.

Bir gecelik arkadaş arıyorum

Önemli olan erkek arkadaş arıyorum değil önemli olan arkadaş arıyorum diyebilmek yani erkek arkadaş bulmak belki kolay ama arkadaş bulmak baya bir sıkıntılı şu devir de arkadaşlar.

Bir arkadaş arıyorum ben

Adam var adam olamayan var arkadaşlar o yüz de biz bayan arkadaşlar olarak arayışımız hep bir arkadaş arıyorum diyoruz yani amaç arkadaş arıyorum diyebilmekten ibaret

7 thoughts on “Bir arkadaş arıyorum, Bir dost arıyorum sözleri 2021 Güncel

 1. Kaliteli ve seviyeli bir ilişki için kesinlikle benle deneme yapmanız gerek , kendinizi özel hissedecek hatta bağımlı olacaksınız .
  Dönüşünüzü bekliyorum

 2. SLM TATLI VE HOŞ BAYANLAR BEN ENES 0505 823 56 23

  ENES 0505 823 56 23 SAĞLICAKLA KALINNN…

 3. slm kütahya merkezden ali yasım 29 bayan kauforum merkezde kalıyorum ciddi seviyeli kafa dengi bir arkadas arıyorum kütahya civarından aramak ısteyen olursa arayabılır 0553 388 91 70

 4. Selam 34 yas kastamonudayim bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez iso_37_84@hotmai

 5. Ben adanadan hakan .
  Akıllı yani yaşamasını bilen zefk in tadını bilen bayan arıyom önce vatsap 05544666600.
  Sonrası güzel olsun diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.