Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

Merhaba arkadaşlar ben gül artık yaşım geldi gidiyorum ama hala evlenecek aday bulmadım karar karar düşüyorum. İnternet de evlilik siteleri de bana uygun evleneceğim bir erkek aday var mı burada? Yalnız olmak iyi de ama fazlası zarar veriyor bana çünkü hayat arkadaşı arıyorsun bir saat de sonra. Niyetiniz ve düşünceniz ciddi evlilik sitesi de ciddi evlenmek isteyen arkadaşlar varsa bana yazabilirsiniz. İşte ben de inşallah evlilik sitesi ile evlenmek istiyorum burada evlilik ilanı veriyorum gel evlen benimle inşallah evlilik sitesi de evleniriz.

Çok şeyler istemiyorum!

Hani evine bakacak olgun seviyeli temiz yürekli erkek arkadaş olabilir ama ilk önce dürüst olabilirse ne mutlu ona. Çünkü insan yalan konuştukça sevemez ve sevilemez yalan her şeyi bitirir. Hayatım da ufak tefek yalan hariç hiç ciddi büyük yalan konuşmadım.Bazen insan yalan konuşur ama evlilik aşamasında asla yalan olmaz. Kimse on numara değil hepimizi kendime göre yalan yanlış işlerimiz vardır tabi ki. Ben de burada evlilik sitesi içinde evlilik ilanları veriyorum kendine güvenen birisi çıkasın. Evlilik zordur ama yapabilene çok basit ama bu hayatın şartları da belli bazen bir kadın tek başına kendi ayakları üzerinde duramıyor. Ve bu yüzde de hem maddi ve manevi evlilik kurmak için evlilik sitelerine baş vuruda bulunuyor. Kısaca evlilik istiyorum evlenecek erkek arkadaşlar burada bana mesaj yazabilirsiniz.

inşallah evlilik sitesi, ciddi evlilik sitesi, evlilik ilanları, evlilik siteleri, evlilik, evlilik ilanı

 

1 thought on “Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

  1. Yaş 30 bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu 05348505163 kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir