Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021

Aslan Burcu özellikleri sizin en büyük ilgi alanlarınız da birisi olduğunun farkındayız. Aslan Burcu Özellikleri kişi de kişiye değişen özellikler sahip olduğun için kadın veya erkekler de farklılık gözterebilir. Burçlar çok kapsamlı bir konu olduğun dan size en uygun cevapları vereceğiz. Burçlar ve özellikleri insanları asla vazgeçilmez konuların da birisi olduğunun unutmayalım. Bayanlar ve erkekelr aslan burcu asla ve asla tartışılamaz veya konuşulamaz! Çünkü bu burçlar lider burç yani aslan burcu özellikleri den birisi de lider olması ve liderlik yapmasındır.

Aslan-Burcu-300x112 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Aslan Burcu başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Aslan Burcu Özellikleri‘ dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan’lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Burçlar  Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder.Yönetici gezegenleri Burçlar onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

ASLAN BURCU VE FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Aslan Burcu Özellikleri tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu, onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

Aslan-Burcu-Ozellikleri-300x153 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Burçlar Kişisel Özellikleri

Aslan burcu olan kişiler genel olarak önderdir. Başkalarının yaşantılarını bile onlar adına düzenlemek ister. Her şeye karışırlar ve de kibirlidirler. Bu nedenle onları anlatan sözcük ‘Burçlar ‘ şeklindedir. Yaşam sahnesinde her daim parlayarak, odak noktası haline gelmek isterler. Organizasyon güçleri çok gelişmiştir isteklerini herkese kabul ettirmek, onlar adına yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartı olmaktadır. İyi zamanlarında etkileyici ve güler yüzlü olurlar. Aslan burcu olan kişiler başkalarına yardım etmeyi severler ve bunu kendilerine görev sayarlar. Aslan burcu olan kişiler sevimli ve de iyimser kişilerdir. Genelde olgun bir şekilde tepki verirler. Sabrı taştıktan sonra sert şekilde tavır gösterirler. Zor günlerinde şansları aslan burcu olan kişilere her zaman yardım eder. Bu kişilerin yönetici gezegenleri Güneş olduğu için en karanlık günlerinde bile aydınlığa çıkarlar.

Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu olan kişilerin tipik fiziksel özellikleri şu şekildedir. Bunlar; boyları genel olarak uzun ve kemikleri kalın olmaktadır. Omuzlar geniş ve de kaslar gelişmiştir. Genelde açık renk saç rengine sahip olup pembe beyaz tenli ve yuvarlak başlı olurlar. Gözleri iyi görmektedir. Burçlar. Dış görünüşlerine de çok önem vermeleri sebebi ile onları her an bakımlı görmek mümkündür. Yürüyüşleri farklı olup girdikleri yerlerde gözler hemen üstlerinde toplanır. Ayrıca fiziksel çekiciliğinin farkında olması onu daha gururlu ve de ben merkezci yapar.Burclar-300x121 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Aslan burcu özellikleri zayıf yönleri

Burçlar olan kişilerin genel olarak zayıf yönleri arasında kibirli olması gelmektedir. Liderlik ve de otoriter özellikleri baskın geldiği zaman bu tavırları etrafındaki bireyler tarafından kibirli bulunur dolayısı ile de aslan burcunun zayıf yönleri arasında yer almaktadır. Aslan burcu olan kişiler genelde gösteriş meraklısı olurlar. Bu nedenle bu özellikleri hiç kimse tarafından sevilmez. Sahip olduklarını sadece onun bilmesi yetmez. Bu kişiler başkalarının da sahip olduklarını görmesini isterler. Sahip oldukları ile övünür ve de gösteriş yaparlar. Aslan burcu olan kişiler kendisini dünyanın merkezi şeklinde görürler. Bu durum onlarda bencil tavırlara sahip olmasına sebep olur. Aslan burcunun zayıf yönleri çevresi tarafından da çok eleştirilmektedir.

koc-burcu-ozellikleri-300x139 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Burçlar ve güçlü yönleri

Aslan burcu olan kişilerin güçlü yönleri arasında lider ruhlu olması yer almaktadır. Güçlü yapısı aslan burcu olan kişilerin zorlukların üstesinden kolay bir şekilde gelebileceğini göstermektedir. bu kişiler genel olarak sağlam duruşu ile birlikte bir gruba kolay bir şekilde liderlik edebilir. Ayrıca aslan burcu olan kişilerin güçlü yönlerinden bir başkası ise oldukça cömert olmasıdır. Bu kişiler hem sevgisinde cömert hem de imkanları konusunda çok cömert bir şekilde hareket ederler. Sanat ve de sporda başarılı olmaları bir başka güçlü yönüdür. Aslan burcu olan kişiler genelde yaptıkları her işte başarılı olurlar.

Burçlar Kötü Özellikleri

Aslan burcu olan kişilerin kötü özellikleri şu şekildedir. Aslan burcu kibirli olan bir burçtur. Bu özelliği ile insanlar tarafından sevilmezler ve de yalnızlık bu kişileri zayıf kılmaktadır. Aslan burcu olan kişiler bencildirler. Başka insanların ne hissettiklerini çok önemsemezler. Ayrıca bu kişiler gösterişli görünmeyi severler ve bazı durumlarda kendi çevrelerindeki insanları hor görürler. Önderlik en belirgin olan özellikleri olan aslan burcu yönetmeyi çok severler. Fakat yönetmeyi sevdikleri gibi yönetilmek hiç hoşlarına gitmez.

burcu-ozellikleri-300x59 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Burçlar İyi Özellikleri

Aslan burcu olan bireyler zekilikleri ile güçlerine güç katan kişilerdir. Önderlik edebilme yeteneğine sahip oldukları için güçlü ve de başarılı olurlar. Aslan burçları iyi yöneticiler olup her zaman odak noktası olmayı da sevdikleri nedeni ile bu noktaya gelebilmeleri adına çok çalışırlar. Aslan burcu özellikleri Özgüvenli, gururlu, mağrur, koruyan, kollayan, gösterişli, sanata, estetiğe düşkün.

burclar-ve-tarihleri-300x58 Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Aslan Burcu Özellikleri Bakış Açıları Burçlar örnekleri > *2021 Burçlar

Aslan burcu erkeği gururnun okşanmasından, hizmet görmekten, pohpohlanmaktan hoşlanır. Ne kadar şık ve yakışıklı olduğunu sıkça tekrarlamanız gerekebilir. Baba olmak için doğmuştur, kendisi baba olmasa da korumacı ve kollayıcı özellikleriyle baba rolü üstlenebilir. Aslan burcu kadını giyinmeye, süslenmeye meraklıdır. Girdiği ortamlarda kıyafet, aksesuar ve saçlarıyla hemen dikkatleri üzerine çeker. Sahne duruşu ve yürüyüşüne sahiptir. Gururunu kıracak herhangi bir söz ve davranıştan özellikle sakınmanız gerekir.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

FAQ

Tabi ki aslan burcu ve koç burcu.

Koç burcu kadın ile aslan burcu erkeği birine aşık olur hemem.

ÇOK zeki ve sevecendir.

Samimi ve seçici kadınlardan hoşlanır.

1 comment