Asker Şahin Hatay Bayan Arkadaş Arıyor

Asker Şahin Hatay Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum bayan sitesi üzerinden dürüst ve hoş bayanlar ile tanışmak istiyorum. Benim ismim Şahin. 27 yaşındayım. Hataylıyım. Meslek olarak askerlik yapıyorum ve artık hayatıma bir yön vermek istiyorum. Hoş sohbetler edebileceğim tatlı bayanlar ile tanışmak için sabırsızlanıyorum. Yaşımdan dolayı artık geleceğe adım atmak istiyorum. Dürüstlük benim için her şeyden daha önemlidir. Bu sebeple tanışacağım bayan arkadaşların dürüst olmasını talep ediyorum.

Geleceğe Adım Atmak İstiyorum

Arkadaş arıyorum bayan sitesi üzerinden benim gibi biriyle geleceğe adım atmak istiyorum. Keyifli ve hayat dolu bir insanım. Bu yüzden karşımdaki bayanın da eğlenceli bir insan olmasını istiyorum. Bilgili, kültürlü bir insanım ve kendimi geliştirmekten keyif alıyorum. Kitap okumak, müzik dinlemek, spor yapmak hobilerim arasında yer alıyor. Eğlenceyi aşırı derecede seviyorum. Karşımdaki bayan ile eğlenmek, gezmek ve dolu dolu vakit geçirmek istiyorum.

Bana her anlamda yeni bir şeyler katabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Bilgi, kültür bakımından birbirimizle bir şeyler paylaşmak ve birlikte kendimizi geliştirmek için adımlar atabileceğim tatlı bayanları bekliyorum. Film izlemeye bayılırım. Korku ve gerilim filmleri ise en çok tercih ettiğim türler arasındadır. Benimle korku ve gerilim filmleri izlemekten keyif alacak, ortak zevk ve hobilerde buluşabileceğim bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Dürüstlük kadar saygı da benim için çok önemlidir. Karşımdaki bayana karşı saygıda asla kusur etmem.

Hatay Civarı Bayanları Bekliyorum

Arkadaş arıyorum bayan sitesi üzerinden Hatay ve çevresinden bayanları bekliyorum. Şuan buradayım ve görevime burada devam ediyorum. Bu yüzden kolaylıkla görüşebilmek ve birbirimizi tanıyabilmek için konuşacağım arkadaşımın Hatay’dan olması oldukça önemli. Aynı zaman da spor yapıyorum. Sağlıklı ve düzenli bir hayatım var. Hayat arkadaşım ile yürüyüşlere, koşulara çıkmayı çok isterim. Fiziksel olarak aradığım çok fazla kriterim yok.

Ben fiziksel güzellikten ziyade ruhsal güzelliğe önem veren bir insanım. Dürüst, kibar, anlayışlı ve hoş sohbeti olan tüm arkadaşları bekliyorum. Maddiyata önem veren bir insan değilim. Bu yüzden hayatıma girecek bayanın da maddiyattan ziyade maneviyata önem vermesini istiyorum. Hatay ve civarından tüm bayan arkadaşları keyifli vakitler geçirmek için bekliyorum.

1 thought on “Asker Şahin Hatay Bayan Arkadaş Arıyor

  1. Merhaba isim Işıl istanbul anadolu yakasında yaşıyorum benimle tanışacak biri varsa sohbet edebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir