Arkadaşlarınızın Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Arkadaşlarınızın Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Okuduğum bazı kitaplar ve sizler için araştırdığım bazı kaynakları derleyerek, kişilerin dolayısı ile arkadaşlarınızın yalan söyleyip söylemediğinizi nasıl anlayacağınıza dair bir yazı ile sizleri bilgilendirmek istedim.

Arkadaşlık testi

Arkadaşlık testi bir kişiye bir soru sorarsınız ve başlangıçta hiçbir şey almazsınız. Gecikmeden sonra cevap vermeye başlar. Bir gecikmenin anlamlı olmadan önce, aldatıcı bir gösterge olarak değerlendirilmeden önce ne kadar sürmesi gerekir? Arkadaşlık testi buna bağlı.

Birine soru sordunuz ve bir süre geçmesine rağmen herhangi bir yanıt alamadınız. Ufak bir beklemeden sonra yanıt vermeye başladı. Bu bir yalan belirtisi olsa da, kişinin daha uzun düşünmesi gerekebilir, zihninin derinliklerine inmesi gereken zor bir soru da sormuş olabilirsiniz ya da kişi uykusuz olup geçici de olsa hafıza sorunlarına bile sahip olabilir. Bu nedenle kesinlikle yalan atıyor diyemeyiz.

Arkadaşlık Testi 2020

arkadaslarinizin-yalan-soyledigini-nasil-anlarsiniz Arkadaşlarınızın Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız? Blog İçerikleri

Arkadaşlık Testi 2020

Anlattığı konularda kesinti yaşama

Arkadaşlık Testi 2020 beynimiz, anlattığımız şeyleri yada yazdığımız şeyleri bir kendi içerisinde doğrulama çabası içinde olmaktadır. Bu nedenle yalan söyleyen bir kişi, sürekli beyin derinliklerini zorlar ve konuşurken kısa süreli gecikmeler yaşar, kesinti yaşar. Kişiler bunu fark eder veya edemez. Fark edenler ise hemen yalanı hızlı bir şekilde doldurmak için acilen bir şey uydurur ve yalan söylediğini açık edebilir.

Gerçek arkadaşın kim testi

Kişiler yalan söylerken tek bir hedefi vardır. Ana hedef ile birlikte, kişinin yalan söylediğinizi anlamamasıdır. Bu nedenle yalan atarken, sizin yalanı anlayıp anlamama durumuna karşı bir takım tepkiler vereceğinizden korktuğu için genelde gözlerini kaçırabilir ve sizi görmek istemez, yada kendini gererek anlamsız hareketler sergileyebilirler.

Yutkunma

Gerçek arkadaşın kim testi

Gerçek arkadaşın kim testi kişiler yalan söylerken, vücudun üst kısmının sıcaklığının arttığı tespit edilmiştir. Bu nedenle kişiler yalan atarken, vücudunun üst kısmında anksiyete bağlı faaliyet artışı keşfedilmiştir. Bu kan basıncı, kendini sıkma gibi nedenlerden dolayı oluştuğu için kişi yalan atarken korku ve anksiyeteye bağlı şekilde yutkunabilir.

Hazırlık 

Kişiler yalan atmadan önce hazırlık yapma eğilime sahiptirler. Bunlar; kravat düzeltme, kolları sıvama, masayı düzeltme, telefonu yada saati kontrol etme gibi faaliyetler sayılabilir. Bu süreçte atacağı yalan üzerinde düşünmek için kısa kazanır.

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

No comment