Arkadasariyorum


Arkadasariyorum

Arkadasariyorum

Merhaba burada uygun bir ortam ararken kendimi Arkadasariyorum sayfasında buldum ve dedim ki artık ben de burada arkadaş bulabilirim. Bu arada isim Işık İstanbul da yaşıyorum kendime ait evim ve arabam var tek ihtiyacım burada saygın adam gibi erkek arkadaş bulabilmektir. Aslında arkadaşlık ilanları veren birisi değilim ama bu siteyi sosyal medya üzerinde bir çok yerde gördüm ve merak ederek içerikleri ve kalitesinin merak ettim. Dedim ki kendi kendime ben de bir arkadaş arıyorum ilanın vereyim bakalım ne kadar zaman içinde bana kaç kişi yazacak merak ettim doğrusu. Bazen aradığımız arkadaşlıklar ilk arkadaşlık sitesi de olur gibi ama tabi ilkarkadaşlık da çok önemli bir konun sonuçta adı üstünde ilkarkadaşlık yani ilkarkadaş olacak insan her şey de önce çok şanslı ve çok avantajlı oluyor.

Arkadaşariyorum

Artık burada tanışma ve arkadaş olmak bir nasip oldu diyebiliriz sakin kafayla arkadaşlık kurmak ve aynı ortam da buluşabilmek ne kadar güzeldir kesinlikle. Benim gibi düşüne erkekleri yorumları ile kısa ve öz bilgileri dahilinde tanışmak ve tanımak isterim açıkçası. Farklı bir arayış içinde değilim yorum yaparken seviyeli olursanız gerçekten de mutlu olurum uygun yorumlara tabi ki dönüş yaparım telefonda da olabilir fark etmez. Yeter ki karşımdaki kişi konuşmasının ve kendinin ifade etmesin bilsin gerisi ben de saklı. Tamam sanal alem de arkadaşlık sitesi de arkadaş arıyoruz ve hiç yapmayacağım bir şey yapıyorum! Arkadaşlık ilanları üzerinde kendime erkek Arkadasariyorum biraz bana değişik geldi. Yani hiç arkadaş aramamıştım yani internet ortamında ve arkadaşlık siteleri de böyle bir olay ilk arkadaşlık gibi bir şey olacak benim için. Evet ya ilkarkadaşlık sanki burada başlayacak benim için öyle hissettim bir an ama yine de hayırlısı olsun derim.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arkadasariyorum (3 Yorum)

  1. Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 05316710429watsap var

  2. Merhaba YALNIZ ve MUTSUZ.43 yaşında, olgun, temiz ve bakımlı, Üniversite mezunu, çalışan Beyim.Astsubayım.Sigara ve içki kullanmıyorum.Aşka inanan bir BEYİM.Yaş,boy ve kilo sorun değil.18 yaşından büyük olmak şartıyla tabiiki.Bu önemli.Aşka önem veriyorum.Kalbimin diğer yarısını arıyorum.YALNIZ ve DUL BAYANLAR ARAYIN TANIŞALIM.

Araç çubuğuna atla