Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır


Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır

Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır

Merhaba arkadaşlar arkadaş arıyorum arkadaşlık sitesi hizmeti vermekte olduğun arkadaşlık sitesi satılık bilginize. Eğer arkadaşlık siteleri arıyorsanız her kelime de üst sıra da olan arkadaşlık sitesi tam size uygun bir web arkadaşlık sitesidir. Arkadaşlar satma nedenim de google adsense de politika hatası alıyorum ve ben fazla anlamadığım da dolayı bir türlü düzenleme yapmıyorum. Bu yüzde eğer google adsense politika ayarları da anlayan arkadaşlar varsa gönül rahatlı ile alabilirsiniz.

Yaklaşık 25 gündür bu aşağıdaki google adsense politika hatası alıyorum ve bir türlü düzenleme yapamadım için satmaya karar verdim. Günlü adsense de kazanç ortama en az 40 en fazla 70 ytl buluyor arkadaşlar. Eğer ciddi alıcı varsa aranızda almak isterseniz buraya telefon veya mail yazarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Aylık kazançlar ortalam en düşük 900 ile 1500 oluyor yani eğer sorunun cözerim derseniz tam size uygun bir arkadaşlık sitesi diyebilirim.

Merak etmeyin alta ki tablo da başka her hangi bir sorunun yoktur gözünüz kapalı alabilirsiniz emim olun iyi bir para getirmekte düzenli seo çalışması yaparak arayan arkadaşlık kelimeleri de üst sırasının hem korursunuz hem de zirvede tutarsınız.

google adsense politikaları

Site Davranışı: Gezinme EvetTümüKısıtlanmış talep8 Eki 2019

Arkadaşlar eğer ciddi alıcı varsa hemen iletişime geçerek sitemiz sorunsuz ben de teslim alabilirsiniz simdi de hayırlı olsun arkadaşlar.

Telefon da bilgi verilecektir pazarlık vardır ciddi alıcı arıyorum arkadaşlar

0542 492 43 25

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır (1 Yorum)

Araç çubuğuna atla