Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır

Arkadaş Arıyorum Sitesi Satılıktır

Merhaba arkadaşlar arkadaş arıyorum arkadaşlık sitesi hizmeti vermekte olduğun arkadaşlık sitesi satılık bilginize. Eğer arkadaşlık siteleri arıyorsanız her kelime de üst sıra da olan arkadaşlık sitesi tam size uygun bir web arkadaşlık sitesidir. Arkadaşlar satma nedenim de google adsense de politika hatası alıyorum ve ben fazla anlamadığım da dolayı bir türlü düzenleme yapmıyorum. Bu yüzde eğer google adsense politika ayarları da anlayan arkadaşlar varsa gönül rahatlı ile alabilirsiniz.

Yaklaşık 25 gündür bu aşağıdaki google adsense politika hatası alıyorum ve bir türlü düzenleme yapamadım için satmaya karar verdim. Günlü adsense de kazanç ortama en az 40 en fazla 70 ytl buluyor arkadaşlar. Eğer ciddi alıcı varsa aranızda almak isterseniz buraya telefon veya mail yazarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Aylık kazançlar ortalam en düşük 900 ile 1500 oluyor yani eğer sorunun cözerim derseniz tam size uygun bir arkadaşlık sitesi diyebilirim.

Merak etmeyin alta ki tablo da başka her hangi bir sorunun yoktur gözünüz kapalı alabilirsiniz emim olun iyi bir para getirmekte düzenli seo çalışması yaparak arayan arkadaşlık kelimeleri de üst sırasının hem korursunuz hem de zirvede tutarsınız.

google adsense politikaları

Site Davranışı: Gezinme  Evet Tümü Kısıtlanmış talep 8 Eki 2019

Arkadaşlar eğer ciddi alıcı varsa hemen iletişime geçerek sitemiz sorunsuz ben de teslim alabilirsiniz simdi de hayırlı olsun arkadaşlar.

Telefon da bilgi verilecektir pazarlık vardır ciddi alıcı arıyorum arkadaşlar

0542 492 43 25

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşım Nerede - yandex sohbet

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Arkadaslik Testi - Arkadaşlik Testi

Arkadaş Ara Bul - Arkadaş Ariyorum

Evli Erkek Arıyorum - Kadınlarla Tanışma Siteleri

Ev arkadaş - Ev Arkadaşı

Ev arkadaşı ilanları - Ev Arkadaşı Arıyorum

1 comment
Burcu says: - Kasım 1, 2019, 7:26 pm

Fiyat Ne kadar ?