Kadınlar Nelere Tahammül Edemez

kadinlar asked 3 sene ago

Kadınlar Nelere Tahammül Edemez

Kadınlarla konuşurken dikkat edin. Kadınlar naziktir amma aşırıya kacmamak gerek.

Kadınlar-nelere-tahammül-edemez-300x200 Kadınlar Nelere Tahammül Edemez

Kadınlar nelere tahammül edemez

Güven duymak, sadakat, sorumluluk, özen ve hassasiyet… Bir kadının erkekte aradığı başlıca özellikler bunlar. Peki ya tersi olursa?
1) Çapkınlık
Kadınların bir erkekte rahatsız olduğu 1 numaralı özellik çapkınlık! Erkeklerin ilişkideyken bir başkasıyla flört etmesi ve bunların anlaşılmadığını düşünmesi aşkı zedeliyor. İhanet kadınları sinirlendirip üzmekle kalmıyor, ilişkinin ahengini ve aldatılanın sağlığını da bozuyor; mutsuzluk ve huzursuzluğa neden oluyor.
2) Yalan ve çıkarcılık
Verdiği sözlerde durmayan, sık yalan söyleyen ve kendi çıkarlarını sevgilisinin önüne koyan erkekler de büyük rahatsızlık nedeni. Araştırmalar kadınların güvenebilecekleri bir erkekle mutlu bir ilişki kurmak istediklerini gösteriyor. Güven duygusu öncelikler listesinde en üst sıralarda.
3 ) Duyarsızlık
Kadınlar kendilerini dikkate almayan, hatta bazen hiçe sayıp önemsemeyen erkeklere tahammül edemiyor. Kadınlar duygularını erkeklerden daha kolay ifade edebiliyor. Erkeklerden de bunu bekliyorlar. Ancak bazen erkekler hem kendi duygularını dile getirmekte hem de kadınların duygularına karşı duyarlı olma konusunda yetersiz kalabiliyor.
4 ) Sorumsuzluk
Erkeklerin sorumluluklardan kaçmak ve özellikle ev işlerine yardım etmemek için devamlı bir şeyleri ertelemesi kadınları rahatsız eden davranışların başında geliyor. Erkekler bunu genelde aile ile ilgili aktivitelerden kaçınmak için yapıyor ama ne yazık ki kadınların dikkat radarından kurtulamıyorlar.
5 ) Bakımsız görünüm
Bir erkeğin kendine bakmaması, dağınık görünmesi, hijyen kurallarına dikkat etmemesi ve dağınık bir evde yaşaması bir kadının gözünde büyük dezavantaj. Her ne kadar erkeklerin dünyasında iyi bir iş sahibi olmak, para kazanmak tercih edilmede öncelik gibi algılansa da kadınlar maddi durumu ne kadar iyi olursa olsun kendine bakmaktan yoksun, kirli ve düzensiz erkeklerden hoşlanmıyor.
6) Fazla sahiplenmek
Kadınları en çok rahatsız eden erkek davranışlarının bir diğeri ise aşırı derecede sahiplenmek… Kadınlar, kendilerine sahip olunacak bir obje gibi bakan ve her hareketini, sözünü kontrol etmeye çalışan erkeklerden hiçbir şekilde haz etmiyor.
7 ) Trip atmak
Sürekli şikayet eden, her şeye olumsuz bakan ve eleştiriyi alışkanlık haline getiren erkek davranışı da kadınları çileden çıkarıyor. Onlar ne yapılırsa yapılsın mutlu olmayan tripli erkek modelini hayatlarında görmek istemiyor.
8 ) Bencillik ve ego
Kadınlar devamlı kendi çıkarlarını düşünüp, her zaman odak noktası olmak isteyen erkeklerden hoşlanmıyor. Ailesinin ona hizmet etmesi gerektiğini düşünen, eleştiriyi kabul etmeyen ve hep doğru olduğuna inanan erkekler, onlara itici geliyor. Bu davranışlar kadınların kendilerini aşağılanmış ve mutsuz hissetmesine neden oluyor.
kadinlar nelere tahammül edemez, kadinlar, tahammul edemez, kadın ve erkekler, tahammul edemezler

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Engelliler Evleniyor - Engelli Sevgili Arayanlar

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Ciddiask - Tanış Kaynaş

Arkadaş Bul - Partner Bul

Kapalı Bayanlarla Sohbet - Kadınlarla Tanışma Siteleri