Cukur 40. Bölüm, Dizi Son Bölüm

Arkadaşlık İlanları – Arkadaş İlanları *2021Cukur 40. Bölüm, Dizi Son Bölüm
Çukur Son Bölüm asked 3 sene ago

Cukur 40. Bölüm, Dizi Son Bölüm
Çukur son bölümüile bu akşam Show TV’de ekrana geldi. Çukur 2. sezon 7. bölümünde; Mahsun, Çeto’nun yerini öğrenmek için Ersoy’dan hesap soruyor. Cumali, Çeto’yü öldürmek istiyor ancak Yamaç ona engel oluyor. Yamaç’ın Salih’i kurtarma planı işe yarayacak mı? Vartolu, “Karına sahip çıkamadın, çocuğuna sahip çıkamadın!” sözlerinini kime söylüyor? Vartolu ve Medet kavgası geçmişin hesaplaşmasına dönüyor. İşte Çukur son bölüm izleme linki.
ÇUKUR 41. YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Çukur 41. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
ÇUKUR 40. FRAGMAN 
ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 40. BÖLÜM ÖZETİ
Vartolu ve Medet bağlandıkları iplerden kurtulmanın çaresini düşünürken, Medet cebinde bıçak olduğunu fark eder. Ancak bıçağa yetişmesi mümkün değildir. Bu arada Yamaç, Vartolu’nun yakalanması ile iyice çileden çıkar. Metin ve Kemal ile beraber plan yapar.
MAHSUN ÇETO’YU BULAMIYOR
Mahsun Çeto’yu kurtarmak için harekete geçmiştir. Afganlılara saldırırlar. Büyük bir çatışma başlamıştır. Çeto’yu bulamaz. Çeto ve Cumali zincirlenmiş bir şekilde uyanırlar. Nerede olduklarını bilemezler. Ancak Cumali karşısında Çeto’yu görür. İkisi de birbirlerine saldırılar ama bağlandıkları zincirler ikisini de engellemektedir.
YAMAÇ REŞİT’E OYNANAN OYUNU ANLATIYOR
Cumali ve Çeto nasıl bu duruma düştüklerini bir türlü anlayamaz. Yamaç, Reşit Fazullah’ın villasına operasyon yapar. Reşit’i odasında sıkıştıran Yamaç, oynanan oyunu Reşit’e açıklar. Ona Mahsun’un Kadı’nın oğlunu nasıl kaçırdığını ve suçu nasıl Reşit’e atmaya çalıştığını anlatır.
Bu arada Cumali, Çeto’ya onu ve adamlarını nasıl öldüreceğini anlatmaya çalışır. Ama Çeto onu çok da ciddiye almaz. Celasun, Meke ile hesaplaşmasının ardından eve döner. Karaca yaralarına pansuman yapar. Karaca’ya, “Benim kolay bir hayatım olmadı hiçbir zaman, tamam. Alışmıştım bir şekilde, bir şekilde kabullenmiştim. Ama bu kadar zor değildi.” diyerek yaşadığı hayatın ne kadar zor olduğunu gözyaşları içinde anlatmaya çalışır.
ÇUKUR 40. BÖLÜM İZLE
“BENDEN NE İSTEDİN”
Selim babasının evinin önündedir yine. Sena evden ayrılırken İdris onu görür. Sena evden çıkar çıkmaz Selim peşine takılır. Sena arkasından gelen Selim’e; “Ben sana ne yaptım. Ne istedin benden. Bir tek sen misin tek sevilmeyen. Kardeşiz biz seninle. Senin Yamaçla olduğundan daha kardeşiz” diyerek bütün olanların sorumlusunun o olduğunu söyler. Selim perişandır. Sena onu Emmi ile beraber kaldıkları eve getirir.
Cukur 40. Bölüm, Dizi Son Bölüm, cukur son bolum, çukur en son bolum, dizi son bolum, neler oldu

İslami Evlilik Sitesi & İslami Evlilik

Arkadaşlık Siteleri - Arkadaşlık Sitesi

Bayan Arkadaş, Arkadaşlık

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - İslami Evlilik Ve Arkadaşlık Sitesi

Engelliler Evleniyor - Engelli Sevgili Arayanlar

Bilimsel Evlilik - Evlilik Sitesi

Bedava İlan Ver - İlan Nasıl Verilir

Ciddiask - Tanış Kaynaş

Arkadaş Bul - Partner Bul

Kapalı Bayanlarla Sohbet - Kadınlarla Tanışma Siteleri