Alev34 Evlenecek Yurtdışı Arkadaş Arıyor

Alev34 Evlenecek Yurtdışı Arkadaş Arıyor

Sohbet sitesi evlilik için uygun bir platform benim için. Bu sebeple de buradan, anlaşabileceğim ve evlilik yolunda ilerleyebileceğim beyler ile tanışmak istiyorum. Samimi bir kişiliğim var. Sıcakkanlıyımdır. Evlendikten sonra, yurtdışında yaşamak istiyorum.

Dış Görünüm Benim İçin Önemli

Yaşım 26. Bakımlı, özgüveni yüksek, girdiğim ortamda ilgi çeken bir kadınım. Bu yüzden evleneceğim kişinin de bakımlı ve dikkat çekici biri olmasını isterim. Boy takıntım yok ancak uzun bir bey olursa sevinirim. Sohbet sitesi evlilik ile alakalı tercih edebileceğim pratik bir aracı oldu. Buradan beyler ile tanışıp, sohbet edebileceğimi düşündüm. Fikirlerimiz uyuşursa neden devamı gemesin ki?

Üslup da benim için oldukça önemli. Her ne kadar sevgi dolu, canlı bir kişiliğim olsa da laubalilikten hoşlanmıyorum. Yapı gereği sıcakkanlı biriyim. Sohbetim iyidir. İnsanlar ile iyi iletişim kurarım. Girişken bir yapım var. Evleneceğim ereğin de girişken olması, benim yerime düşünmesi ve nelerden hoşlanıp hoşlanmayacağımı bilmesi gerekir. Özverili, saygılı, kendine güveni olan ve maddi problemleri olmayan beyler, benimle iletişime geçebilir.

Yaş Farkı Fazla Olmamalı

Yaş farkının çok fazla olmaması da kriterlerim arasında bulunuyor. Yaşıma yakın olan beyler ile daha fazla sohbet konusu bulabileceğimize inanıyorum. Benim düşüncelerim ile bağdaşan, kadınlar ile nasıl konuşulması gerektiğini bilen, emin adımlar ile hayatta başarıyı yakalamış ciddi düşünen erkekler, tercih sebebim.

Beni anlayan ve beni mutlu edebilecek bir eş adayı arıyorum. Ben de eşimi mutlu etmeyi bilirim. Bu sebeple de karşılıklı anlaşabilmemiz çok önemli. Beni mutlu edecek, taşıyabilecek bir beyefendi ile evlenmeyi istiyorum. Güzel sohbetler edebileceğimiz, bilgisi ve kültürü ile kendine hayran bırakacak beyler, benimle iletişime geçebilir.

İlk görüşte aşk var mı bilmem. Ama bana aşık olmayacak çok az erkek vardır diyebilirim. Bu özgüvenim kendimi sevmemden geliyor. Sevdiğim adama bağlanırım ve asla onun dışında bir erkeğe bakmam. Sohbet sitesi evlilik için tercih ettiğim bir platform. Bu sebeple evlenecek ciddi beyleri bekliyorum. Benimle olmaktan mutluluk duyacak, gözü dışarıda olmayacak, beraber gülüp eğlenebileceğimiz, çeşitli aktiviteler yapabileceğimiz sevgi ve aşk dolu bir evlilik hayali kuruyorum. Huzurlu bir hayat yaşamak ve farklı şeyleri deneyimlemek hayat arkadaşımı bekliyorum.

5 thoughts on “Alev34 Evlenecek Yurtdışı Arkadaş Arıyor

  1. Merhaba ben Buket yurdışın da yaşıyorum yakında istanbula geleceğim istanbul da kendime ev almayı düşüyorum bana yardımcı olacak bey arıyorum

  2. Merhaba Aska Susamis Evli Dul Bekar Bayan lar Arayin Mesaj Cagri Atin Tanisalim Lutfen. Turkiye Yurtdisi Belcika Fransa Iswicre Alman y’a Bayan lar Arayin Lutfen. Telefon : + 336 98 37 30 88 Whatsapp Ekleyin Lutfen.

  3. Selam 35 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez Ahmetdemir3784hotmail.com

  4. Selam kastamonudan 35 yas 170 boy 78 kilo yakisikli ve zenginim ev araba para var maddi manevi destek olacagim bayan arkadas ariyorum anlasirsak evlenmek isterim yas ve sehir farketmez gercekten gorusecek bayanlar arasin 0/5/5/1/1/9/7/3/9/0/0Ahmetdemir3784@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir