Gercek Arkadaşlık Siteleri, Siberalem, Badoo, İstanbul Net

Gercek Arkadaşlık Siteleri, Siberalem, Badoo, İstanbul Net

Aşk kapıyı çalmıyorsa iş başa düştü demektir! Günümüz teknolojisini zaten sıklıkla aradığımızı bulmak için kullanıyoruz, ama Google her istediğimizi yapamıyor gibi görünüyor, ne dersiniz? Siz ne arıyorsunuz bilemiyoruz tabii ki ama aradığınız aşkı ya da aradığınız ilişki tipine göre sonuçları arkadaşlık sitesinden bulmanız mümkün gözüküyor. Kesinlikle çevrenizde bu siteler sayesinde bir sürü kişiyle tanışmış, bazen kısa, bazen de uzun ilişkilere yelken açmış olanlar vardır. Ne kadar doğru orası bilinmez ama bu durumun kulaktan kulağa yayıldığı bir gerçek.

Havalar ısınmış ve henüz yazın başındayken yalnız olanlarımız için yeni bir ilişki hiç de fena olmayacaktır. Biz, size aradığınız ilişkiyi bulmanızda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz fakat; nerelerden bulabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Sizler için ülkemizdeki en popüler 10 arkadaşlık sitesini, kısa açıklamalarla beraber listeledik. İşte o siteler.

 

 Arkadaşlık Sitesi Siber Alem En Eski ve Kalabalık Site

[the_ad id=”451″]

Siberalem, ülkemizin en eski ve en kalabalık arkadaşlık sitesi. Öyle ki site 14 yıldır faaliyet gösteriyor. 23-50 yaş arasındaki üyelerin çoğunluğu oluşturduğu sitede yaklaşık 15 milyon kayıtlı üye bulunuyor ve bu üyelerin büyük bir bölümü de tahmin edilebileceği üzere bekar. Tüm bunların yanında en fazla online kullanıcıyı yakalayacağınız arkadaşlık sitesi de muhtemelen Siberalem olacaktır.

 

Badoo Arkadaşlık Sitesi 210 Milyon Üye

[the_ad id=”451″]

Badoo, yabancı kaynaklı bir site olmakla beraber yaklaşık 210 milyon kayıtlı üyeye sahip. Bu kalabalık içerisinde Türkiye’den üye olanlar hiç de az değil! Ülkemizde de oldukça popüler olan bu siteye ücretsiz şekilde üye olabilir ve doğru kişiyle eşleşmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca Badoo aynı mekânda ya da yakınlarınızda bulunan insanları da tespit edebiliyor.

İstanbul .Net Arkadaşlık Sitesi

Bu arkadaşlık sitesi  “Aradığın aşk yanı başında” sloganıyla semtinizdeki insanlarla tanışmanızı sağlıyor. Sadece İstanbul’a özel olan sitede yaklaşık 4 milyon üye bulunuyor. Benim şehrime özel neden böyle bir arkadaşlık sitesi yok diyorsanız üzülmeyin, aynı gruba ait şu illere özel arkadaşlık siteleri de bulunuyor; Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Manisa, Muğla, Samsun, Çanakkale, Hatay, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ. Eğer bu şehirlerde veya yakınında yaşıyorsanız bu siteleri de kullanabilirsiniz.

One Comment

Bir Cevap Yazın

Araç çubuğuna atla