Biraz Konuşup Tanımak ve Tanışmak İsterim

Biraz Konuşup Tanımak ve Tanışmak İsterim

İlk mesajda hemen Telefon yada mail istemeyin. Biraz Konuşalım tanıyayım sizi ben telefonumu size kendim veririm. Dürüst ve ciddi olanlar cevap yazssınlar.

Biraz Konuşalım Tanışıp arkadaş oluruz
Biraz Konuşalım Tanışıp arkadaş oluruz
Şehir:Ankara
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Akrep
Yaş:28
Boy:165
Kilo:54
Aranan Yaş:Fark Etmez
Fizik:Buğday
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite

İki-üç mesajdan sonra mail adresimi sorarsan, hemen cevap vermeyeceğim için üzgünüm. Erkeklerden bir şeyler sakladığım için değil elbet. Bu şekilde düşündüğünü düşünüyorsan, nedenini anlamıyorsan… Umurumda değil.
Ben mutluyum sadece bir yarım eksik bunu hep farkediyorum. Mutlu olduğumu söylediğim için beni etkilemek zorunda değilsin. Hayvanları severim ve her zaman onlar için büyük bir kalple beraberim, onları ailem gibi davranırım.

Bu benim en sevdiğim şeylerden biridir. Yani ben bir hayvan severim ve mutluyum.
Karşı türle rahat konuşurum. Benimle görüşmek isteyen birlikte olduğumuzda hiçbir ayrım yapmadan beni ve hayvanlarımı olduğumuz gibi kabul etmelisin. Lütfen e-postamın çok yakında eklenmesini istemeyiniz, bir süre konuşalım, birbirimizle rahatça anlaştığımızda e-posta eklentimizi paylaşabiliriz. Bu sadece kendi iyiliğim için olduğunu düşünüyorum veya bir şeyi saklamak için değil, bu da sizin için de iyi. Beni daha iyi tanımak isteyenler lütfen buradan yazınız. Lütfen bana sormaktan çekinmeyin ve sorularınızı dürüst bir cevap vereceğimi itimat edin.

tanışalım konuşalım, konuşup tanışalım, telefon arkadaşı, arkadaşlık, mail arkadaşı, biraz konuşalım, tanışalım

2 Comments

Bir Cevap Yazın

Araç çubuğuna atla